Antalya Vip Transfer

Antalya Vip Transfer Nedir?

Antalya Vip Transfer

Antalya Vip Transfer Nedir?

Antalya Vip Transfer hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için var.

Son yıllarda ülkemizde VIP olarak tanımlanan ve üst sınıf araçlarla yapılan taşımacılık faaliyetleri hızlı bir artış göstermektedir. Artan talep karşısında yalnızca araç kiralama şirketleri değil seyahat şirketleri de müşterilerini lüks araçlarla taşıyorlar. Bunun kişiye özel transfer olması yanı sıra bir çok hizmet şekillerinde olması nedeni vardır.

VIP TRANSFERİ KİMLER VE NE İÇİN TERCİH EDER?
Gerek yurt içi gerekse yurt dışında yaşayan üst düzey yöneticilerin, iş adamlarının, politikacıların, devlet görevlilerinin ve sanatçıların tercih ettiği bir transfer şeklidir. Hem yoğun trafikten kurtulmak, hemde güvende olmak hemde hiç bir stres yaşamadan kendileri için sunulan hizmetten faydalanarak can güvenliği emin bir şekilde gerekli konfor sağlanmış araçlarla seyahat etmektedirler.

VIP TRANSFERİN SAĞLADIĞI HİZMET NEDİR?
Son model araç konforu, rahatlığı dışında isteğe göre seçebileceği bir çok avantajı vardır Vip Transfer hizmetinin. Bir bayan şoför, yabancı dil bilen bir tercüman gibi. Bunun yanı sıra seyahat halindeyken yemek ve içmek istediği şeyleri rezervasyon işlemi sırasında belirtildiği taktirde faydalandığı hizmetlerdendir. Son yıllarda büyük artış sağlayan tercih sebebi de evliliğini balayını ölümsüz kılmak isteyen eş adayları tarafından yapılmaktadır. Şehir turu yada havaalanından alınıp kalacağı yere kadar ki süre de araç içinde şampanya siparişi verebildikleri gibi çiçekle karşılama hizmeti bile seçebilmektedirler.

Vıp transfer hizmetinin en yoğun olduğu şehirde şüphesiz Antalya’dır. Buranın hem tatil beldesi olması hemde geçiç bölgesi olması açısından etkisi büyüktür. Özellikle yaz aylarında sanatçıların verdiği konserler düşünülürse bu transferden ne kadar çok faydalandıklarını anlatmaya gerek yoktur. Ayrıca üst makam devlet adamlarının bir çok konferans, toplantı ve görüşmelerini de yaptığı bölgede oluşu ile Antalya transfer şirketleri açısından büyük bir avantajdır.

 

MEVKİ 1-6 Kişi
   
ALANYA 250 TL
ADRASAN 220 TL
ANTALYA 85 TL
AVSALLAR 200 TL
BELDİBİ 125 TL
BELEK 110 TL
BOĞAZKENT 115 TL
ÇAMYUVA 150 TL
ÇIRALI 195 TL
ÇOLAKLI 140 TL
DALAMAN 600 TL
DENİZYAKA                                     130 TL
EVRENSEKİ 140 TL
FETHİYE 560 TL
FİNİKE  270 TL
GÖYNÜK 130 TL
GÜNDOĞDU 140 TL
İNCEKUM 200 TL
KUNDU 85 TL
KUMKÖY 140 TL
KEMER 145 TL
KİRİŞ 150 TL
KIZILAĞAÇ                                     180 TL
KIZILOT 190 TL
KONAKLI 230 TL
KUMLUCA 255 TL
LARA 90 TL
MANAVGAT 145 TL
MAHMUTLAR 260 TL
OTOGAR 90 TL
OKURCALAR 190 TL
OLYMPOS 200 TL
SERİK 115 TL
SİDE 140 TL
SORGUN                                        150 TL
TEKİROVA 160 TL
TİTREYENGÖL 160 TL
TAHTALI TELEFERİK    170 TL

 

Share this post