Transfer ödemesi nasıl yapılır?

Transfer ödemesi nasıl yapılır?

Antalya Transfer hizmeti dahilinde, müşteriler firmaya ödemeyi nakit olarak gerçekleştirir. Farklı bir ödeme yöntemi de mevcut. Kredi kartı bulunan müşteriler, tek sefer pos cihazından çekim yapabilir. Bu sayede üzerinde nakit bulunmayan transfer hizmeti müşterilerine kolaylık sağlanır.

Kredi Kartı geçerli mi?

Kredi kartı geçerlidir. Herhangi bir bankadan, herhangi bir kredi ile tek çekim olmak kaydıyla ödeme gerçekleştirilir. Ödeme hesaba geçtikten sonra adınıza irsaliye kesilir. Bu işlemlerin en başında ise, nüfus cüzdanınız ile kayıt yapılır. Alınan kayıtlar sistemde ömür boyu saklı tutulur. Saklı tutulan kişisel bilgiler 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Antalya Transfer hizmeti aldığınız andan itibaren firma size bunu taahhüt eder.

Kredi Kartına taksitlendirme yapılır mı?

Kredi Kartına taksit yapılmaz. Transfer hizmetinden bütün ödemeler peşin alınır. İşlemler anında tamamlanır. Taksitlendirme sistemi alt yapı olarak firma bünyesine dahil edilmediğinden, dolayı üzerinizde nakit bulundurun. Nakit durumunuz yoksa, kredi kartı limitiniz alacağınız hizmet bedelinin ödeme limitine yetecek kadar olması gerekir.

Share this post