Helikopter Transferi

Helikopter Transferi

antalya-vip-transfer

Helikopter Transferi hizmetini en uygun fiyatlarla bizden sağlayabilirsiniz.

Antalya transfer 0 hizmetlerinin bir başka hizmeti de helikopter transfer hizmetidir. Havaalanı ve şehir merkezi arasındaki transferlerinizi hızlı ve konforlu bir şekilde yapar . Amaç sizin güvenli, rahat bir şekilde seyahatinizi yapmanızdır . Son model olan helikopterler için her türlü ayrıntı düşünülmüş her zaman bakımları yapılmış ve uçmaya hazır bir şekilde beklemektedir . Helikopter Transfer hizmetimiz sizlere iş toplantılarınızda, özel günlerinizde, tatil veyahut iş amacıyla geldiğiniz şehirle ilgili görmek istediğiniz tüm görsellikleri sizlere sunmak adına ve ölümsüzliştirmek için siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Gökyüzündeyken isteğinize göre şehrin fotoğraflarını ve videolarını çekebilir dilerseniz paraşütle atlayabilirsiniz . Eşinize, sevdiğinize, sevgilinize sevginizi onun ile birlikte tüm şehre duyurmak o anı ölümsüzleştirmek ve onun gözünde kendinizi aşkınızı gökyüzünde dalgalandırarak o heyecanı yaşabilirsiniz .

Antalya Helikopter Kiralama Hizmeti ile birlikte çevredeki tüm bölgelere gidebilir giderken en hızlı ve güvenilir yolu seçerek o konforun nirvanasını yaşayabilirsiniz . A noktasından Z noktasına giderken rahatlığınız ve konforunuz adına helikopterlere sürekli olarak rutin bakımları yapılmaktadır. Eğitimli ve uzun süreli testlerimizden geçmiş deneyimli pilotlar alınmaktadır, Sizin can güvenliğiniz bizim için birincil derecede önemlidir.

HELİKOPTER TRANSFER HİZMETİ TAM OLARAK NEDİR ?
Helikopter Transfer hizmetimiz sizlere özel bir adet helikopter ve pilottan oluşan bir hizmet seçeneğimizdir. Sizlere daha trend ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlamak adına bu tür hizmetimiz mevcuttur.

HELİKOPTER TRANSFER ÜCRETLEDİRMESİ NASIL OLUYOR ?
Helikopter kiralama hizmetlerimiz tamamen gideceğiniz yer ve saat bazlı olarak fiyatlandırılmaktadır, Ona göre özel bir teklif hazırlanıp kişiye göre verilmektedir.

Havaalanı Transferi

Share this post