Havaalanı Transferi

Havaalanı Transferi

transfer-helikopter

Havaalanı Transfer hizmetimiz sizleri en hızlı şekilde a noktasından b noktasına götürecektir.

Müşterilerin gideceği otele veya kalacakları yere kadar rahatlık ve konforu sağlamak adına havaalanı transfer hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz sırasında müşterinin can güvenliği, rahatlığı, konforu, düşünülerek geldiği şehir hakkında bilgilendirilerek hizmet vermekteyiz. Kalabalık ve büyük bir araçta seçebileceğiniz gibi kendinize ait özel (vip) araçta kiralayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken internette bulunan web sayfamızdan hangi hizmeti istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca hizmet aşaması sırasında sizi aldığımız Antalya Havaalanından Alanya yada başka bir beldeye götürebilir, orada sizin için günlük tatiliniz için gerekli seyahat planı da oluşturabiliriz. Bu tamamen sizin seçmiş olduğunuz rezervasyon sırasındaki hizmet şekline bağlıdır .

HAVAALANI TRANSFER HZİMETİNİN AVANTAJI NEDİR?
Havaalanı Transfer hizmetini seçmeniz öncelikle size taksi ücretinden daha uyguna gelecek. Seçeceğiniz transfer şekline göre ister servis aracı ile transfer işleminizi gerçekleştirebilir isterseniz ailenize ait küçük bir araç seçebilirsiniz. Tabiki hizmetimiz içinde aracı kendiniz de kullanabileceğiniz gibi trafik kaosuna girmemek ve yol gürzahını bilen birisi tarafından götürülmek ve tatilin keyfini çıkarmak adına seçtiğiniz aile için araçlarımızı şoförü ile de kiralayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kaldığınız otel, tatil beldesi yada konakladığınız yerden alıp bir başka bir bölgeye gitmek istediğinizde de bizim transfer hizmetimizden faydalanabilirsin. Tek yapmanız gereken istediğiniz hizmetleri işaretlemek. Seçeceğiniz araç ve kişi sayısına göre de ücret farklılık gösterecektir.

FAYDALANDIĞIM HAVAALANI TRANSFER ÜCRETİNİ DE NE ZAMAN VE NASIL ÖDÜYORUZ?
Seçtiğiniz hizmetin şekline göre belirlenen ücreti ister web sayfamızdaki rezervasyon kısmında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz Havaalanında seçtiğiniz transfer şekline göre ya servis aracındaki kaptana yada kendi adınıza kiraladığınız araçtaki şöfere elden nakten ödeme yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Antalya’da kaldığınız süre boyunca girmek, gezmek, görmek istediğiniz diğer bölgeler içinde transfer hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca dönüş yolculuğunuz içinde havaalanı transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken web sayfamızdan istediğiniz hizmeti seçip geliş-gidiş tarih ve saatlerini yazmanız. Artık tatilin keyfini sürebilir ulaşımla ilgili sıkıntı yapıp kendinizi bir sorumluluktan alabilirisiniz.

Havaalanı Transferini neden tercih etmeliyiz?

Share this post